Aktau Open Fest 2016

ФЕСТИВАЛЬ БАҒДАРЛАМАСЫ

15 ҚЫРКҮЙЕК

1-КҮН

OPEN FEST (15 ш/а, теңіз жағалауы)

20:00-20:30

«Тіл таңбалы ақындар» 5 томдық жинағының таныстырылымы. Жыршы аталмыш жинақтың ішінен бір шығарманы орындап, кітапты таныстырады.

20:30-23:00

Қазақстандық эстрада жұлдыздары мен жергілікті вокалды-аспаптық ұжымның қатысуымен Aktau Open Fest 2016фестивалінің ашылу салтанаты

Қатысушылар:

• Сүндет Байғожин
• Нұрлан Өнербай
• Тамара Асар

 

16 ҚЫРКҮЙЕК

2 КҮН

ART Алаңы (4 ш/а, Амфитеатр)

16:00-19:00

Арт фестивалі

1. Қолөнер көрмесі
2. Асфальтта сурет салу (балаларға).
3. Нand made тауарларының жәрмеңкесі
4. Суретшілердің шеберлік сабағы
• Нұрлан Қилыбаев
• Бақытнұр Бөрдесбеков
• Сембіғали Смағұлов

 

17:00-20:00 Мимдер перфомансы

 

18:00-20:00

 

 Fashion көрсетілімі

Қатысушылар: Қазақстанның танымал дизайнерлері, «San men Sahna» атты халықаралық фестивалдің қатысушылары, сондай-ақ, Түркия елінің қонақтары.

• Аида Кауменова – «Aida KaumeNOVA» сән үйі – Алматы қ.,
• Кенже Девятко – «Kenzhe» сән үйі – Алматы қ.,
• Нұржамал Нұрпейісова – «Нұр Шах» сән үйі – Ақтау қ.,
• Нұрияш Нұрбергенова – «Өрнек» сән үйі – Ақтау қ.,
• Галина Нағұманова – «Мария ханым» сән үйі – Орал қ.,
• Түркиядан екі дизайнер: Dincerol Kerime, Tutuncu Ilknur.
«San men Sahna» халықаралық фестивалінің жеңімпаздары:
• Мадина Масақова – Ақтау қ.,
• Назипа Тұрысбекова – Алматы қ.,
• Рита Балиева – Ақтау қ.,

20:00-21:00

«Ақжарма» фольклорлық ансамблі

OPEN FEST (15 ш/а, теңіз жағалауы)

15:00-19:30

 

Заманауи көше мәдениетінің экстремалды түрлері бойынша шеберлік көрсетілімдері

• 3х3 баскетболы бойынша Қазақстан чеспионаты
• Bar Bars командасының қатысуымен көрсетілімдер және street workout бойынша облыс чемпионаты
• breakdance бойынша Caspianbattle халықаралық турнирі
• BMX бойынша көрсетілімдер
• Қазақ ұлттық-дәстүрлі ойындары: Алтын сақа, Атан жілік, Арқан тарту, Қазақша күрес.

19:30-22:00

 

 «AKTAU OPEN FEST» фестивалі аясында Панкратион, NFC-6 xалықаралық турнирі, 10 кәсіби жекпе-жек, оның ішінде біреуі 66 кг дейінгі NFCWEST чемпионының белдігі үшін және кештің басты жекпе-жегі NFC нұсқасындағы панкратион бойынша Азия чемпионының белдігі үшін.

22:00-22:10

AOF’16 қатысушыларын марапаттау салтанаты

22:10-23:00

Жанар Дұғалова мен «Формат» тобының қатысуымен концерт

 

17 ҚЫРКҮЙЕК

3 КҮН

Маңғыстау облыстық жастар ресурстық орталығы (мекен-жайы: 6 ш/а., «Жастар үйі» ғимараты)

11:00-13:00

 

Amal Talks Motivation конференциясы.

Конференция спикерлері – фестиваль қатысушылары  – спортшылар, әртістер, дизайнерлер және тағы басқалары. Олар 10 минут ішінде өз жетістіктерінің тариxымен таныстырып,  мотивация мен өз жолыңды табу жолдары туралы әңгімелейді. Қатысушылар:

• Кенже Девятко – дизайнер, Қазақстан
• Bosila Danya Junior – би-бойбишісі, Франция
• Денис Минин – воркаут, Украина
• Илья Ильин – екі дүркін Олимпиада чемпионы
• Әділбек Ниязымбетов — боксшы, Олимпиада ойындарының бірнеше жүлдегері
• Сергей Цырульников – атлет, Қазақстан
• Әнуар Бимағамбетов — ақын, журналист, «Тіл таңбалы ақындар» 5 томдық жинағын шығарушы
• Нұрбек Қарабалаев — «NAIZA fighter» кәсіби спорттық клубының жетекшісі
• Сембіғали Смағұлов – суретші, Қазақстан

OPEN FEST (15 ш/а., теңіз жағалауы)

15:00-19:00

 

Заманауи көше мәдениетінің экстремалды түрлері бойынша шеберлік көрсетілімдері

• 3х3 баскетболы бойынша Қазақстан чеспионаты
• Bar Bars командасының қатысуымен көрсетілімдер және street workout бойынша облыс чемпионаты
• breakdance бойынша Caspianbattle халықаралық турнирі
• BMX бойынша көрсетілімдер
• Қазақ ұлттық-дәстүрлі ойындары: Алтын сақа, Атан жілік, Арқан тарту, Қазақша күрес.

19:00-20:00

Мектепішілік баскетбол лигасының қатысушыларына арнап «Каспий» баскетбол клубының атынан шеберлік сабағы. Маңғыстау мектеп Лигасы турнирініңжеңімпаздарына кроссовкаларды сыйға тарту.

3Х3 баскетболы бойынша жұлдызды турнир – 3×3 COCSTAR BATTLE

Турнир арасындағы үзілісте Dunk Contest

• Big Som командасы (+ данкер, «Каспий» БК ойыншысы)
• L’One командасы (+ данкер, «Каспий» БК ойыншысы)
• Карандаш командасы (+ данкер, «Каспий» БК ойыншысы)
• Ригос командасы (+ данкер, «Каспий» БК ойыншысы)
• Жүргізуші – Сергей Грунис (Мәскеу)

20:00-20:30

AOF’16 қатысушыларын марапаттау рәсімі

21:00-22:55

 

Финалдық концерт.

Бірінші блок – ұзақтығы (60 мин.)

• BigSom
• DrumAttack
• Луина
• Карандаш
• Morison
• Skif

Екінші блок – ұзақтығы (50 мин.)

• L’One
• Соңғы трек – OK (Big Som, Карандаш, L’One, Morison)

22:55-23:00

Отшашу

Пікір қосу

Қалдыратын пікіріңізді осында жазыңыз!
Есіміңізді жазыңыз!